Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

skup samochodów Zabrze
Autor Wiadomość
marek72 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   skup samochodów Zabrze

Zapewniamy miłą, profesjonalną obsługę-dla nas najważniejszy jest Klient.
www.skupautsamochodow.pl
Wszelkich informacji uzyskają Państwo od naszego przedstawiciela, który bezpłatnie wyceni Państwa samochód w pełni indywidualnie, rzetelnie oraz odbierze własnym transportem (nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszym przyjazdem).

Płacimy gotówką, przelewem lub poprzez wpłatę do banku.

Skupujemy auta zarejestrowane Polsce (auta zadbane,powypadkowe,auta całe, flotowe, od Klientów indywidualnych , po drobnych kolizjach drogowych, do poprawek blacharskich).

Lord 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Śro 06 Gru, 2017   

Zauważyłem, że całkiem spora liczba osób i tak woli sprzedać samochód pozbywając się najpierw części, które warte są sprzedania osobno. Niektóre części (przede wszystkim katalizatory, czy filtry DPF) naprawdę sporo mogą kosztować, więc trudno się temu dziwić. Sam sprzedawałem katalizator korzystając ze wsparcia skupu http://katalizatory-warszawa.pl/ którego oddziały znajdują się w różnych miejscach w całej Polsce. Kilkaset złotych za katalizator jest już normą. :)

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018   

ja to sprzedałam swój samochód który juź był wiekowy i chciałam w końcu mieć coś nowego. I tak sobie czytałam i napotkałam się na wypprzedaż i tak wpadł mi w oko model 208. Niczego sobie model a że był w wyjątkowym rabacie to chciałam go mieć! I tak od dwóch tygoodni ten model należy do mnie :P

Jeeeej10 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018   

I jak, zadowolony jesteś z tej sprzedaży?

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 31 Sty, 2018   

tak jestem zadowolona ze sprzedaży, bo ile można jeździć starym samochodem :P teraz to ten peugeot skradł moje serce, także może też się wybierzesz do salonu? :)

jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

Jeśli chcesz sprzedać samochód, skorzystaj z portalu https://allegro.pl/kategoria/samochody-osobowe-4029?string=tuning - jestem pewny, że jeśli Twój samochód jest w dobrym stanie, bez problemu sprzedasz go za pośrednictwem tego portalu... Z pewnością jest to rozsądniejszym rozwiązaniem niż sprzedaż samochodu w skupie aut - takie jest przynajmniej moje zdanie...

Odpowiedz do tematu