Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Jaki kantor internetowy wybrać
Autor Wiadomość
oleros 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

Temat niestety jest mi kompletnie obcy. Mam nadzieję, że ktoś inny pomoże tutaj.

norton 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 08 Maj, 2018   

Ja mam konto walutowe w banku Raiffeisen więc kantory mnie nie interesują bo mogę korzystać z platformy wymiany walut r-dealer.

karolinka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 11 Maj, 2018   

Ja mam konto walutowe w Nest Banku ale mimo to walutę wymieniam w Cinkciarzu. Mam kredyt we Frankach i dla mnie najważniejszy jest kurs by zaoszczędzić na racie. Na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl/chf mam aktualny kurs i do tego często próbuje zdobyć dobrą ofertę na tak zwanych tranzakcjach społecznoścowych. Przy tak wysokim kursie nawet złotówka jest dobrą kwota oszczędonści.

czarnezłoto 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 15 Maj, 2018   

Ja wybrałbym kantor walutowy Alior Banku. Zajmuje pierwsze 1 w rankingu na tym portalu - https://darmowekontobankowe.org/konto-walutowe/ i wyróżnia się spreadem w wysokości tylko 0,66% na 4 główne waluty.

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 16 Maj, 2018   

Ja ostatnio korzystałem z kantoru internetowego https://www.walutomat.pl/ . Mają tam dobre kursy walut.

miko 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018   

Ja wybieram zazwyczaj ten kantor, w którym mają najlepszy kurs potrzebnej mi waluty. W tym https://internetowykantor.pl/ wymieniałam przed ostatnim wyjazdem.

opiekunnestbank 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018   

Szanowna Pani, dziękuję za zaufanie ofercie konta walutowe Nest Konto Waluta. To konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

mateor666 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

A może warto poszperać trochę w Internecie? Sądzę, że to może być dość dobre rozwiązanie ;)

alera 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Śro 23 Maj, 2018   

ja bym w ogóle nie korzystał z takcih

zabrzyk 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Waluteo polecam. U nich za każdym razem mamy spread poniżej grosza, a warunki tej wymiany są naprawdę spoko. Trzeba mieć konto walutowe, ale przelewy są darmowe. Ogólnie na takich zasadach to wszystko załatwia się naprawdę przyjemnie. I nie ma takich sytuacji, że chcesz wymienić walutę, a oni jej nie mają.

Odpowiedz do tematu