Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

szukam nauczyciela angielskiego (FCE)
Autor Wiadomość
fallen star 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   szukam nauczyciela angielskiego (FCE)

Czy ktoś mógłby mi polecić kumatego nauczyciela angielskiego, który skutecznie przygotuje do FCE? Tyle możliwości, a trochę wyszłam z obiegu i nie wiem już do kogo iść :(

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica
Pomogła: 2 razy

Wysłany: Pon 14 Sty, 2008   

a nie lepiej do szkoly na kurs sie zapisac??
o nauczyciela moge zapytac, odezwij sie do mnie na PW :wink:

lisa 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 14 Sty, 2008   

zdecydowanie polecam szkołę Britam (Zabrze, Niedziałkowskiego 1), tam przygotowanie do FCE jest instensywne, skuteczne i niedrogie w porównaniu z indywidualnymi lekcjami.

HK 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 15 Sty, 2008   

kursy, również takie przygotowujące do egzaminów organizuje m.in. Politechnika Śląska, a konkretnie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (siedziba: Wydział Górnictwa i Geologii, na Akademickiej 2 w Gliwicach, koło pl. Krakowskiego)
nie wiem jednak czy grupy są tworzone np. tylko na początku semestru, czy później też się można zapisać
chodziłam tam na kurs językowy (niestety nie angielski) i muszę powiedzieć, że ceny są konkurencyjne
więcej informacji znajdziesz tutaj:
Kod:
www.spnjo.polsl.pl
w zakładce kursy; najlepiej chyba ale zadzwonić do sekretariatu i się wszystkiego dowiedzieć
:)

fallen star 
Forumowicz

Wysłany: Śro 16 Sty, 2008   

Dziękuję wszystkim za info :) Myślałam o nauczycielu a nie kursie, ponieważ te drugie zaczynają się zazwyczaj na jesieni, niespecjalnie podoba mi się pomysł dołączenia do grupy pracującej już od jakiegos czasu, pewnie musiałabym nadrabiać :( A po drugie, nie mam jeszcze skonkretyzowanych spraw zawodowych, a korepetytor daje szanse na większą elastyczność, jeśli chodzi o godziny pracy.

lisa 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 17 Sty, 2008   

poleciłabym siebie, bo mam duże doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów FCE, CAE i CPE, ale niestety nie mieszkam już w zabrzu. dlatego polecam to co znam i co wiem, że działa :)

fallen star 
Forumowicz

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Lisa szkoda, że już tu nie mieszkasz :( Podowiaduję się jeszcze, a jakby co zgodnie z Twoją radą uderzam do Britamu :)

jjusti18 
Forumowicz +

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

A ja polecam Ci zapisać się na kurs z języka angielskiego w szkole językowej Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/. Na pewno będziesz zadowolona. Sporo znajomych tam właśnie się uczyło i dzisiaj umieją angielski na prawdę świetnie. Sama rozważam opcję, żeby zapisać się na kurs. Tym bardziej, że można u nich się uczyć nawet porą wieczorową. Także będę mogła to pogodzić z moją pracą.

jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018   

Uważam, że najlepiej będzie skorzystać z oferty porządnej szkoły językowej. Nie wiem skąd jesteś, ale w większości dużych miast w Polsce funkcjonują szkoły językowe https://www.speak-up.pl/ - może warto byłoby skorzystać z jej oferty? Wydaje się być naprawdę w porządku – takie jest przynajmniej moje zdanie. Korzystanie z indywidualnych lekcji nauczania nie uważam za dobry pomysł.

Odpowiedz do tematu