Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Kurs Wózki Widłowe
Autor Wiadomość
M3fiu 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 10 Cze, 2011   Kurs Wózki Widłowe

Witam. Mam pewien problem. Jestem bezrobotny, zarejestrowany w urzędzie pracy. Ostatnio znajomy od mojego wujka zaproponował mi zrobienie za darmo "po znajomości" kursu na wózki widłowe. Oferta mnie bardzo zaciekawiła, tylko miałem iść z tym to urzędu pracy. Tam przedstawiając sytuację młodej pracowniczce, dowiedziałem się że taki kurs mogę jedynie zrobić kiedy pracodawca przyjmie mnie na stanowisko po ukończeniu kursu. Jako że młoda pani nie była zbyt ogarnięta, nie zrozumiałem paru rzeczy...
Do czego mi jest tutaj w sumie potrzebny urząd pracy? Przecież on ani mi nie załatwia tego kursu, ani za niego nie płaci...
I drugie pytanie: nawet jeśli muszę to przez ten up załatwiać, to czy idzie zrobić tak, że ten znajomy potwierdzi chęć przyjęcia mnie do pracy po ukończeniu kursy, a wcale tak się nie stanie?
Mógłby mi ktoś jaśniej wytłumaczyć całą sprawę?
Ostatnio zmieniony przez M3fiu Pią 10 Cze, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

llaneta 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Pani na pewno zrozumiała , że chcesz ten kurs zrobić za pieniądze Urzędu Pracy jako aktywizacja bezrobotnych . Napisz w jakim celu wybrałeś się Urzędu ?? ja nie bardzo to rozumiem przecież bezrobotny może się szkolić sam i chodzić na kursy jakie chce ( o ile sam za to zapłaci lub znajdzie "sponsora" .

Born_stubborN 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Być może to szkolący dostał dofinansowanie z PUP, a teraz szuka chętnych. Ale ja również nie rozumiem sytuacji.

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Nie mam pojęcia, gdzie można zrobić taki kurs. Wiem za to, gdzie można kupić zarówno takie wózki, jak i części do nich. Ostatnio szef zamawiał takie na widlowe.pl

Odpowiedz do tematu