Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Pożyczka przez interent - gdzie i za ile?
Autor Wiadomość
jj81 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 09 Mar, 2018   Pożyczka przez interent - gdzie i za ile?

Szukam jakiejś niedrogiej opcji zaciągnięcia pożyczki internetowej. Zależy mi na możliwie niskich kosztach z tym związanych. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, gdzie co i za ile?

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 09 Mar, 2018   

Pierwsza pożyczka jest z reguły darmowa i uważam, że warto korzystać. W tym celu polecam zajrzeć tutaj: https://www.chwilowki360.pl/tani-kredyt. Myślę, że będziecie zadowoleni z warunków pożyczki, które oni oferują. Przede wszystkim jest to w 100% bezpieczne i legalne.

arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 09 Mar, 2018   

Wprawdzie nie każda firma pożyczkowa oferuje za darmo, ale faktycznie w wielu przypadkach tak właśnie jest.
To o czym należy pamiętać, to aby nie przekraczać terminu spłaty. Nie można z pewnością dopuścić do sytuacji w której to uruchamiane będą karne odsetki. Ale to tylko opcja ewentualnościowa, ale warto o tym pamiętac.
Na http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/ odsyłam jeszcze do porównania pożyczek gotówkowych. W jednym miejscu można znaleźć informacje na temat poszczególnych ofert, oprocentowania oraz innych istotnych i przydatnych rzeczy.

helioss 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Śro 21 Mar, 2018   

A sprawdzałeś na kredyt123 opinie ? Ostatnio słyszę dużo dobrego o firmie. Posiadają szeroką ofertę kredytową (gotówkowy, hipoteczny), wstępną decyzję poznasz w ciągu 5 min.

Blagoj344 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Śro 04 Kwi, 2018   

Firma Ratalska to oferta skierowana idealnie dla Ciebie, kiedy pilnie potrzebujesz dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki. Firma oferuje korzystne pożyczki na dowolną kwotę do 10 tysięcy złotych. Jest możliwość spłaty ratalnej. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy spełnić tylko kilka prostych warunków. Sam proces wnioskowania jest nieskomplikowany i uproszczony do minimum.

Kirssteen 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Śro 04 Kwi, 2018   

Trafiłam ostatni ona stronę https://pozyczkago.pl , z tego co przeczytałam to jest właśnie firma oferująca różnego rodzaju pożyczki. Chyba chodzi o chwilówki, więc jakby Cię to interesowało to się możesz zapoznać; nie wygląda to jakoś źle

Ormrak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Z tego co wiem to jest na prawdę sporo takich firm, które oferują pożyczki online. Ja ostatnio słyszałem na przykład o takiej jak cashsport. Podobno mają całkiem korzystne warunki więc może warto by było abyś sprawdził ich ofertę!

Grzesio 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Jeśli szukasz pożyczki przez internet, to warto sprawdzić dokładnie i porównać wszystkie oferty ze sobą, w celu wybrania najlepszej. Osobiście korzystam z opiniuj pozyczke.pl, gdzie szybko i sprawnie mogę zestawić sobie wiele ofert jednocześnie, co ułatwia porównywanie ich między sobą :)

czarnezłoto 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 15 Maj, 2018   

Od chwilówek najlepiej trzymać się z daleka...

zuber7 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

czarnezłoto napisał/a:
Od chwilówek najlepiej trzymać się z daleka...

prawda :) Lepsze są pożyczki na raty :)

ede343 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Wto 19 Cze, 2018   

Ja korzystałam ze strony http://www.qcredit.pl/ jestem bardzo zadowolona bo bez żadnych problemów mogłam pożyczyć pieniądze. Potrzebna kwota wpłynęła na moje konto już tego samego dnia. Szybko i wygodne mogłam załatwić formalności. Mają naprawdę dobre oferty. Można pożyczyć nawet do 50 000 złotych. Wszystkie informacje na stronie. Polecam

Odpowiedz do tematu