Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

MEDIA MARKT... dla idiotów !
Autor Wiadomość
Taliz 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018   

Teraz to w ogóle wypas jest w Euro, Wonderboom pack 2 już za 324zł! Szczerze polecam https://www.euro.com.pl/g...rny-szary.bhtml Bo to naprawdę okazja, aby tak tanio kupić głośniki podwójnie sterowane przez aplikację o dźwięku przestrzennym ;) A można do wielu urzadzeń podłączać się, dzięki temu muzyka może grać z kilku miejsc w mieszkaniu jednocześnie. Czyż nie jest to dobry sprzęt? Korzystał już ktoś z Was z takich mobilnych głośniczków o takiej mocy jak te, do 20kHz?;)

Katis 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Pią 04 Maj, 2018   

Taliz napisał/a:
Teraz to w ogóle wypas jest w Euro, Wonderboom pack 2 już za 324zł! Szczerze polecam https://www.euro.com.pl/g...rny-szary.bhtml Bo to naprawdę okazja, aby tak tanio kupić głośniki podwójnie sterowane przez aplikację o dźwięku przestrzennym ;) A można do wielu urzadzeń podłączać się, dzięki temu muzyka może grać z kilku miejsc w mieszkaniu jednocześnie. Czyż nie jest to dobry sprzęt? Korzystał już ktoś z Was z takich mobilnych głośniczków o takiej mocy jak te, do 20kHz?;)

Właśnie poszukuje jakiegoś dobrego głośnika mobilnego, z na tyle dobra jakością dźwięku i jego mocą abym mógł występowac publicznie na otwartej przestrzenii i dźwięk się dobrze rozchodził. Patrzac na to co proponujesz stwierdziłem, że to świetny pomysł jednakże nie ma już tej promocji >.>
Zastanawiam się teraz nad zakupem 1 głośniczka Boom 2, bo czytałem bardzo dobre recenzje na jego temat. Właściwie w każdych z testów przechodzi przez najlepszą, czy tam najmniejsza krytyka i dla głolsników w cenie do 600zł przoduje! Ktoś może mi polecić, czy warto tyle wydać?
Mowa o tym głośniku - https://www.euro.com.pl/s...eyword=boom%202

milkamania 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 19 Wrz, 2018   

Myślę, że takie sytuacje nie zdarzają się tylko w media markt tyko również w innych sklepach.

Nero 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 20 Mar, 2019   

No właśnie sam zastanawialem się ostatnio nad kupieniem sobie sprzętu do kuchni.Z uwagi na to, ze kuchnia będzie pod zabudowę postanowiłem kupić wszystko nowe. Zrobiłem sobie listę sprzętów jakimi jestem zainteresowany oraz skontaktowałem się ze sklepami ze sprzętem. I właśnie w media markcie.... zaproponowali mi ceny, które dla mnie były zupełnie nie do przyjęcia.

Ostatecznie zamówiłem sprzęt przez internet bo było najtaniej.

Odpowiedz do tematu