Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

grillowanie
Autor Wiadomość
OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Ale później z pełnym brzuchem trzeba jeszcze wrócić ;) Żartuję. Oczywiście wycieczka rowerowa to jest super pomysł.

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2007 ]
Merii - bajka z tymi toi toi ;) Byłam na polu namiotowym wtedy kiedy taka plotka poszła w obieg, tyle że toi toi było tyle samo co od początku sezonu. Nic takiego nie miało miejsca, a w poprzednim sezonie woda z Chechła była jedną z najczystszych w naszym regionie. Ciekawe jak będzie w tym?

Co do Czechowic - w moim otoczeniu jest dużo zwolenników tego jeziorka, ale ja przekonana nie jestem, jak dla mnie to jest tam brudno :( Przeszłam się kiedyś lasem wzdłuż brzegu i marny widok - butelki, puszki, kapsle, worki, pełno śmieci w wodzie i przybrzeżnych zaroślach. A fe. Wkoło Chechła przeszłam dziesiątki razy i nawet w miejscach gdzie ludzie nie kąpią się, jest po prostu czysto ;) Nie mówiąc juz o atrakcji w postaci plaży nudystów :lol:

Tom 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Może tam po prostu bardziej mieszkańcy dbają o swój region, więc śmieci do worka ze sobą biorą..:| Fajne też jest Dzierżno :D A z tych dalszych jeziorek to Pogorie w Dąbrowie Górniczej :)

Raaachel 
Starszy forumianin

Wysłany: Wto 27 Mar, 2018   

Dla prawdziwych fanów grillowania, polecam zapoznanie się z tą ofertą - https://gardenspace.pl/grill-ogrodowy
Mają najlepsze propozycje

Odpowiedz do tematu