Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Samochód rodzinny
Autor Wiadomość
dawnoPL 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Suvy są piękne, wcale mu się nie dziwię :D

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 12 Sty, 2018   

A ja tam uważam, że jedne z bezpieczniejszych samochodów to BMW dlatego moim zdaniem idealnie sprawdzą się jako auto rodzinne. Takie BMW X5 powinno być dobrym wyborem na wiele lat: http://katowice.bawariamo...d-zaraz/bmw-x5m. Wizualnie też się świetnie prezentuje.

tamur 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   

Ja się raczej zgadzam z moim poprzednikiem. Jestem generalnie raczej tego samego zdania...

Fionna 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 14 Mar, 2018   

Mówicie o SUVach, no mi też się bardzo podobają takie większe samochody, ale nie ma się co dziwić, robią one wrażenie. Mi szczególnie spodobała sie Mazda CX-5 taki bardziej kompaktowy SUV. Największe wrażenie robi w flagowym kolorze Soul Red Crystal. Jazda tymi nowymi Mazdami jest całkiem inna niż kiedyś, są naszpikowane nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Drive Together rzeczywiście działa :)

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

Widzę że nie tylko ja jestem pod ogromnym wrażeniem samochodów Mazda. Sama jeżdzę jednym z nich i jestem z zakupu bardzo zadowolona. Teraz nie musze się zastanawiać ile czassu będę podróżować autobusem, tylko wsiadam do mojego japońca i w drogę. A i mój model kupiłam w Mazda Klimaczak https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ . Mam blisko do Częstochowy także nie musiałam daleko szukać

helioss 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

A co sądzicie o Oplach ? Od zawsze bardzo mi się podobają, miałam juz kiedyś Corsę i byłam zadowolona. Teraz szukamy czegoś większego, rodzinnego. Na auto z salonu mnie w tej chwili nie stać więc szukam wśród samochodów używanych. Czy ktos z Was miał juz okazję współpracować z firmą http://opel.autocenter.kr...ochody-uzywane/ ? Spory wybór i dobre ceny.

Verdel 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Kraju

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018   

Z chęcią podpatrzę wasze propozycje. Też planujemy z mężem większe auto.

______

adwokat prawo karne warszawa

jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018   

Niezależnie od tego, na wybór jakiego samochodu się zdecydujesz, musisz o niego odpowiednio zadbać. Szczególnie o to, aby jeździć na oponach dostosowanych do danej nawierzchni. Jeśli chciałbyś dokonać ich zakupu, zajrzyj na portal https://allegro.pl/kategoria/opony-do-samochodow-osobowych-257688?marka=Vredestein - często można natrafić w nim na prawdziwe okazji cenowe!

Jegus 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć :)

Brayank9 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Wto 05 Cze, 2018   

Minivan albo kombi, to w sumie najbardziej popularne wybory. Co do tych samochodów to nie mam najmniejszych wątpliowości że Ford ma chyba jeden z większych wyborów na rynku. Zaglądnijcie może do salonu Forda http://www.ursyncar.pl i tam pooglądajcie dostępne modele. Warto też umówić się na jazdę próbną

julka 
Forumowicz +

Wysłany: Czw 07 Cze, 2018   

Jestem tego samego zdania. Volkswagen Touran jest świetny.

maksiu44 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018   

To bardzo fajny samochód, ale nie wiem czy zmieścisz do niego jednocześnie rodzinę i zakupy

klaudiak 
Forumowicz

Wysłany: Nie 12 Sie, 2018   

Jestem tego samego zdania.

minonka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Nie 12 Sie, 2018   

Moje serce też skradły suvy :D

olifer 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

A mazdę braliście pod uwagę? mają kilka na prawdę fajnych dla rodzin modeli, zarówno kombiki jak i suvy. Ja się polecam po prostu przejechać do ich salonu Klimczak w Częstochowie to można pooglądać auta, dogadać się i przejechać się na jazdę próbną

Odpowiedz do tematu