Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Wybór wózka dziecięcego
Autor Wiadomość
Maritta 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Śro 09 Gru, 2015   Wybór wózka dziecięcego

Witam serdecznie
Mam pytanie do wszystkich mam odnośnie tego, jak powinnam wybrać pierwszy wózek dla malucha. Trafiłam ostatnio na bardzo ciekawą ofertę wózków w www.coletto.pl , jednak nie jestem pewna, czy postawić na opcję 3 w 1, czy też standardowy głęboki wózek. Mój maluszek przyjdzie na świat zimą, a jednak nie chciałabym zupełnie rezygnować ze spacerów. We wspomnianym przeze mnie sklepie są dostępne przede wszystkim bezpieczne wózki i takie o solidnej konstrukcji, jednak nie wiem na co jeszcze muszę zwrócić uwagę przed zakupem. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

rejtan 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 02 Lut, 2016   

no ja miałem niedawno podobny problem :pimp: chętnie poczytam o jakichś dobrych (solidnych) wózkach z polecenia

fran56 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Nie 11 Cze, 2017   

Do 2,000 zł mogę polecić Barlettę, to wózek od polskiego producenta, bardzo praktyczny i wygodny. Ma miękkie amortyzatory, podoba mi się, że gondola jest dobrze wentylowana, w zestawie jest też moskitiera, kubek, przewijak itp.

Ormrak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 06 Mar, 2018   

Wybór wózka to nie taka prosta sprawa i wydaje mi się, że trzeba podejść do tego ze szczególna ostrożnością. Według mnie najlepiej będzie przeczytać jakiś Dobry Artykuł na ten temat lub przejrzeć aktualne rankingi najlepszych dostępnych modeli.

Odpowiedz do tematu