Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Nowe mieszkanie
Autor Wiadomość
Jaras 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   Nowe mieszkanie

Przeprowadzam się do Zabrza, czy są w Zabrzu tak piękne i fachowo zrobione mieszkania jak np. ma sPlacePark we Warszawie ? przykładowo chodzi mi o mieszkania na Żoliborzu, link tutaj

kajmann 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Grzybowice

Wysłany: Sob 23 Gru, 2017   

Trudno porónywać Zabrze do Warszawy. Oczywiście rynek nieruchomości także w tym mieście, prezentuje adekwatny poziom czy też swoisty standard.

haliers 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018   Przeprowadzka.

Myślę, że sami najlepiej wiemy czego chcemy i w jakim standardzie dobrze nam się żyje. :) Oprócz samego faktu przeprowadzki warto od początku zadbać o nowe mieszkanie i sprawdzić czy nie ma potrzeby napraw lub usług takich jak zwalczanie prusaków, bo może to przysporzyć trudności. Nie każdy dba o mieszkanie i warto się dokładnie przyjrzeć na samym początku oraz zapisać szczegóły. Dzięki temu łatwiej będzie negocjować cenę mieszkania. :)

hefalumpa 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

No ale skoro jest to nowe mieszkanie to raczej z czymś takim jak prusaki do czynienia mieć nie będzie... Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł. Na pewno w nowym mieszkaniu będziesz chciała trochę pozmieniać ;) dlatego z czystym sumieniem mogę Ci polecić zakupienie na swoje okna żaluzji drewnianych i bambusowych https://www.domondo.pl/za...ne-i-bambusowe/ ! Bardzo fajnie to wygląda, coś o tym wiem bo niedawno właśnie na takie rozwiązania się zdecydowałam. Myślę, że może to być fajną i korzystną ofertą dla Ciebie

eni 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Kraju

Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Mieszkam w Zabrzu, mam mieszkanie po rodzicach, ale planuje kupić mieszkanie pod inwestycje, dobrym modelem biznesowym jest inwestycja w apartamenty są to apartamenty w doskonałej lokalizacji nad Zatoką, w uroczych Mechelinkach, zaledwie 400 metrów od plaży.

Odpowiedz do tematu