Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Sprzedam łóżko dziecięce
Autor Wiadomość
tombrat 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 27 Lis, 2017   Sprzedam łóżko dziecięce

Nowe, nieużywane łóżko dla dziewczynki w wielu od 2 do 12 lat rozmiar 160x70, dla dziewczynki bo w kolorze białym, ale dla chłopca też może być. Łóżko oryginalnie zapakowane, stan idealny, odsprzedaję bo zmieniła się koncepcja pokoju dziecka. Zainteresowanych zapraszam tutaj można je obejrzeć łóżkol Cena 455 do negocjacji + ewentualna wysyłka.

MaciejGaj 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Ja generalnie poszukuję łóżeczka w tym stylu https://shopon.pl/lozka-i-kojce Bardzo zależy mi na tym, żeby łóżko było wykonane z dobrej jakości materiałów i było wytrzymałe.
Ostatnio zmieniony przez MaciejGaj Nie 04 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  

fugazi 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 11 Lut, 2018   Re: Sprzedam łóżko dziecięce

dentysta Wałbrzych
tombrat napisał/a:
Nowe, nieużywane łóżko dla dziewczynki w wielu od 2 do 12 lat rozmiar 160x70, dla dziewczynki bo w kolorze białym, ale dla chłopca też może być. Łóżko oryginalnie zapakowane, stan idealny, odsprzedaję bo zmieniła się koncepcja pokoju dziecka. Zainteresowanych zapraszam tutaj można je obejrzeć łóżko Cena 455 do negocjacji + ewentualna wysyłka.

Czy ta oferta nadal jest aktualna? :) )

Trompka 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Nie 18 Mar, 2018   

Teraz ciężko zdecydować się na konkretne łóżko, bo wybór jest naprawdę spory. Ja ostatnio nawet w artykule http://piekniejszydom.pl/...kazdym-wzgledem czytałem o łóżkach-domkach, które niosą dużo zabawy da dzieciaków. Myślę, że to ciekawa sprawa, która ucieszy wiele maluchów.

tomcat 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Pią 06 Kwi, 2018   

Na pewno nie wystarczy wyłącznie podstawowa wiedza. Tutaj musi być ona dużo bardziej rozległa.

Szumo 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018   

Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje, zastanówmy się nad pewnymi kwestiami. Oczywiście to temat jaki wymaga optymalnego i adekwatnego do niego podejścia.

Odpowiedz do tematu