Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Trizer na odchudzanie
Autor Wiadomość
Kitkux 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pon 08 Sty, 2018   Trizer na odchudzanie

W Polsce dostępne są tabletki o nazwie Trizer przeznaczone dla osób, które pragną skutecznie schudnąć. Jakie są Wasze opinie dotyczące działania tego suplementu na odchudzanie? Stosowaliście może konkurencyjne tabletki przykładowo GM Forte czy Slimetrol? Napiszscie jakie macie z tym doświadczenia.

Lord 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 26 Lut, 2018   

Ja nie korzystałem i raczej nic nie przekona mnie do stosowania "tabletek na odchudzanie". Nie mam do nich zaufania i zbyt wiele nieciekawych historii na ich temat słyszałem. Lepiej już trzymać się rozsądnie ułożonej diety i stosować jedynie sprawdzone suplementy. Ja będąc na samej diecie i raz na jakiś czas odwiedzając siłownię, bez problemu schudłem prawie 15 kg w kilka miesięcy :uuuu: . Sporo dało mi korzystanie z cateringu dietetycznego (była to Wygodna Dieta - https://www.wygodnadieta.pl/), bo dostarczane mi codziennie posiłki spokojnie zaspokajały głód (mimo że było to około 1500 kcal). Generalnie na terenie Śląska oferują darmową dostawę, więc myślę, że warto spróbować na sobie. ;)

jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 28 Lut, 2018   

Uważam, że nie powinno faszerować się chemią. Lepiej, zacząć się zdrowo odżywiać i ćwiczyć, a efekty szybko się pojawią. Można również skorzystać z pomocy trenera personalnego, którym jest trener-piotrderylo.pl (pokaże nam, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, ułoży dla nas dietę).

Fionna 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 28 Lut, 2018   

Nie jestem zwolenniczką tabletek i innych takich rzeczy na odchudzanie. W zupełności wystarczy wam diete i to co najważniejsze przy odchudzaniu czyli motywacja. Z tym u mnie właśnie najgorzej :P Wsparcie już znalazłam na stronie z ofertami dietetyków https://kcalmar.com/dietetycy/bialystok/ tylko motywacja i brak czasu mi przeszkadzają w osiąganiu moich celów związanych z odchudzaniem

super_Leokadia 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 05 Mar, 2018   

Z własnego doświadczenia i kilku znajomych mogę polecić. Faktycznie działa, w połączeniu z dobrą dietą i treningami przynosi bardzo szybkie, skuteczne rezultaty. Poza tym często można go znaleźć w rankingach najlepszych spalaczy tłuszczu.

MirekZeroo 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Śro 07 Mar, 2018   

Może warto doradzić się specjalistów z tej dziedziny? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie :)

Kamil2 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

Jeżeli szukasz spalaczy tłuszczu, to sprawdź ranking na blogu o odchudzaniu: Slim Express . Masz tam omówione najskuteczniejsze środki. To jak działają i czy są skuteczne.

brzek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Wiele jest dzsiaj diet i sposobow na odchudzanie. Mozna znalezc tego mnostwo w internecie. Zastanawiam sie tez nad suplementami http://medtutor.pl/forum/eco-slim Jest ich sporo teraz. Macie jakies swoje doswiadczenia z nimi zwiazane?

Odpowiedz do tematu