Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Gabinet masazu w Warszawie
Autor Wiadomość
natkawal76 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   Gabinet masazu w Warszawie

Witam Państwa. Zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu w Warszawie. Od lat jestem zatrudniony w różnego gabinetach masażu w charakterze masażysty. Pomyślałem, że warto otworzyć własny salon masażu w Warszawie . Co myślicie, czy taki salon masażu w obecnych czasach ma szanse na przebicie się na rynku. W obecnym salonie masażu jest duży ruch, więc zapotrzebowanie na masaże relaksacyjne jest duże. Natomiast martwi mnie pozyskanie klientów przez nowo powstały salon masażu. Z pewnością przydała by się reklama. Nie mam pojęcia czy należy inwestować w inne rzeczy niż zaprojektowanie strony internetowej i jej pozycjonowanie. Jak sądzicie?

rencistka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

Meiszkasz w Zabrzu a pytasz o Warszawę ?????????????????????

carolina 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Śro 31 Maj, 2017   

Wg mnie taki salon masażu to bardzo dobry pomysł. Obecnie jest większa świadomość, jeśli chodzi o konieczność dbania o zdrowie. Coraz więcej osób chętnie poddaje się masażom, które mają zrelaksować, rozluźnić napięte mięśnie, a przez to zmniejszyć dolegliwości bólowe np. kręgosłupa. Zakładając taki salon, warto pomyśleć o odbyciu dodatkowych kursów. Klientów na pewno przyciągnie szeroka i zróżnicowana oferta. Może warto postawić na jakiś masaż orientalny, np. gorącymi muszlami? Wiem, że Centrum Doskonalenia Masażu organizuje różnego rodzaju kursy masażu, w tym właśnie gorącymi muszlami http://www.szkolamasazu.com/index.php?id=o15 .

adel87 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.

koput 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017   

ostatnio byłem w dobrym gabinecie masażu, mogę polecić na priv

Odpowiedz do tematu