Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Garaż
Autor Wiadomość
wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   Garaż

Ostatnio zainteresowałem się garażem który znajduję się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, widać że jest nieużytkowany, całe wejście zarośnięte i dobre kilka lat nikt go nie otwierał chyba. Gdzie mogę uzyskać informacje odnośnie właściciela tegoż garażu, jakis numer telefonu lub adres zamieszkania? Chciałbym się z nim skontaktować może byłby skłonny sprzedać mi ten garaż skoro i tak go nie używa? :)

Kox 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

sprawdź kto zarządza tymi budynkami czy to ZBM czy jakaś spóldzielnia mieszkaniowa. Ojciec kiedyś pytał o garaże na PRzemysłowej, jest tam kilka takich właśnie zarośniętych i pani w spóldzielni powiedziała że za wszystkie garaże są płacone oplaty i niema podstaw by sądzić że one są nieużywane...

miko 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Ja muszę zainwestować w nową bramę garażową. Prześledziłem już nawet kilka stron w internecie i chyba zdecyduję się na zakup jednej z tych http://novoferm.pl/bramy-garazowe/

jjusti18 
Forumowicz +

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2018   

Jak szukasz mocnego i ładnie wykonanego garażu to warto zajrzeć stronę maritom.pl tam znajdziesz świetne oferty garaży blaszanych. Jest to doskonała opcja dla kogoś kto chce mieć szybko i solidnie wykonany garaż w bardzo korzystnej cenie. Do mnie szczerze mówiąc taka oferta przemawia i sama zastanawiam się nad zakupem takiego garażu.

Odpowiedz do tematu