Forum Mieszkańców Zabrza  
 
 
 

 Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Regulamin

REGULAMIN FORUM

Niniejszy regulamin powinni przeczytać wszyscy jego użytkownicy, czyli: nowo-zarejestrowani Użytkownicy, Użytkownicy już zarejestrowani na forum oraz Goście aby móc przestrzegać zasad obowiązujących na Forum Mieszkańców Zabrza. Jednocześnie informuję że wszystkie wypowiedzi na forum FMZ są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Forum w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za ich treść a jednocześnie dołoży wszelkich starań aby przestrzegane były podstawowe zasady etyki i prawa.

Art 1. Korzystanie z forum jest bezpłatne. Można uczestniczyć w dyskusjach zarejestrowany użytkownik forum. Aby zarejestrować się na forum, konieczne jest podanie prawdziwego adresu e-mail w przeciwnym razie aktywacja konta będzie niemożliwa.

Art 1a. Zabrania się posiadania więcej niż jedno konto na forum (bez zgody administratora)

Art 2. Obowiązuje zakaz publikowania na forum treści i materiałów niecenzuralnych, wulgarnych, erotycznych, pornograficznych. Dotyczy to wszystkich możliwych form wypowiedzi wprowadzanych na forum przez Użytkownika, tzn. w wiadomościach, nawatarze, pseudonimie, podpisie i innych możliwych formach.

Art 2a. Zamieszczanie postów z treścią zawierającą informacje o akcjach charytatywnych, darowiznach itp. możliwe tylko za wcześniejszą zgodą administratora. Bez wcześniejszych zgody administratora posty będą automatycznie usuwane.

Art 3. Piszemy starając się zachować wszystkie obowiązujące w naszym kraju zasady pisowni, ortografii i interpunkcji.

Art 4. Przy publikacji zdjęć i jakichkolwiek innych materiałów z innych serwisów, trzeba pamiętać o przestrzeganiu praw autorskich. W tym celu należy podać jego Źródło ewentualnie autora.

Art 5. Obowiązuje zakaz zakładania tematów mających charakter zarobkowy, w postaci linków tzw "łańcuszków" i linków refferer, \r\n(dotyczy również podawanych linków w podpisie użytkownika)

Art 6. Administrator forum zastrzega sobie prawo do usuwania postów nie wnoszących nic do tematu oraz do usuwania lub zamykania tematów.

Art 6a. Powielanie tych samych postów w różnych działach tematach jest niedopuszczalne i traktowane jest jako SPAM. W takim wypadku nobie wypowiedzi zostają usunięte.

Art 7. Wybierając nick'a, pamiętaj aby był on zgodny z pkt.2

Art 8. Niedozwolona jest reklama w awatarze i podpisie. Nie można umieszczać w nim treści reklamowych o charakterze zarobkowym. (bez zgody administratora)

Art 8a. Umieszczanie postów zawierających propozycje współpracy, reklam przez firmy propagujące swoje artykuły oraz ofert w rozumieniu uzyskiwania dochodu będzie \r\ntraktowane jako ogłoszenie płatne i jest możliwe tylko po uzyskaniu zgody administratora i ustaleniu warunków reklamy.

Art 9. Nie piszemy postów WIELKIMI literami ani pogrubioną czcionką. W takim wypadku zostaną one usunięte.  

Art 10. Nie piszemy postów bez treści - tzn. nie wysyłamy posta z samą emotikoną.

Art 11. Z wszystkimi wątpliwościami zgłaszamy się do administratora. Decyzja Administratora jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

Art 12. Bez zgody administratora na forum nie reklamujemy innych o podobnej tematyce for, pod każdą postacią: linka, odsyłacza, adresu, obrazka.

Art 12a. Każdy link maskujemy za pośrednictwem [code].

Art 13. W przypadku świadomego łamania zasad niniejszego regulaminu wyciągane będą stosowne konsekwencje:

- ostrzeżenie,
- zablokowanie możliwości pisania postów,
- zablokowanie możliwości wejścia na forum,

Art 14. Postanowienia niniejszego regulaminu mogą w każdym momencie ulec zmianie bez podawania przyczyny oraz bez powiadomienia o tym użytkownika.

Rejestrując się i udzielając na www.zabrze.slask.pl akceptujesz ten regulamin oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji e-mail od administratora forum.

aktualizacja 26 kwiecień 2010

 Skocz do:  
.    

   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum Mieszkańców Zabrza istnieje od 2005 roku
Admin: rutek & tylda.info
© 2005-2013 wszelkie prawa zastrzeżone