To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Zabrze
Forum Zabrze

Problemy / Propozycje / Rozwiązania - Garaż

wilcz3k - Czw 30 Cze, 2011
Temat postu: Garaż
Ostatnio zainteresowałem się garażem który znajduję się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, widać że jest nieużytkowany, całe wejście zarośnięte i dobre kilka lat nikt go nie otwierał chyba. Gdzie mogę uzyskać informacje odnośnie właściciela tegoż garażu, jakis numer telefonu lub adres zamieszkania? Chciałbym się z nim skontaktować może byłby skłonny sprzedać mi ten garaż skoro i tak go nie używa? :)
Kox - Czw 30 Cze, 2011

sprawdź kto zarządza tymi budynkami czy to ZBM czy jakaś spóldzielnia mieszkaniowa. Ojciec kiedyś pytał o garaże na PRzemysłowej, jest tam kilka takich właśnie zarośniętych i pani w spóldzielni powiedziała że za wszystkie garaże są płacone oplaty i niema podstaw by sądzić że one są nieużywane...
miko - Pon 26 Mar, 2018

Ja muszę zainwestować w nową bramę garażową. Prześledziłem już nawet kilka stron w internecie i chyba zdecyduję się na zakup jednej z tych http://novoferm.pl/bramy-garazowe/
jjusti18 - Sob 14 Kwi, 2018

Jak szukasz mocnego i ładnie wykonanego garażu to warto zajrzeć stronę maritom.pl tam znajdziesz świetne oferty garaży blaszanych. Jest to doskonała opcja dla kogoś kto chce mieć szybko i solidnie wykonany garaż w bardzo korzystnej cenie. Do mnie szczerze mówiąc taka oferta przemawia i sama zastanawiam się nad zakupem takiego garażu.
Wucz - Wto 26 Lut, 2019

W temacie garaży blaszanych możesz zajrzeć jeszcze tutaj https://superblaszaki.pl/garaze-blaszane-slask/ . Mają wiele ofert, które warto sobie prześledzić. Wiele rzeczy mogą zrobić pod indywidualne zamówienie i oczekiwania klienta. To garaże, które od wielu lat cieszą się popularnością ze względu na szybkość wykonania oraz montażu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group